Skip to main content

Sizin endüstriniz bizim endüstrimizdir

Küçük parti boyutu ve büyük üretim çalışmaları için uygun

Çalışanlarımızın, sizin spesifik endüstriniz hakkındaki içeriden teknik bilgisi size hızlı şekilde fayda sağlar. roll formingi imalatı makinenizin ROI'si bir çok detaya dayanır, bunların hepsi bir endüstriden diğerine hafif değişiklikler gösterir. Küçük parti boyutları veya büyük seriler, uzman ekibimiz en modern çözümleri kullanarak çözümünüzü temin edecektir. 

Otomotiv ve Nakliye

Maksimum güvenlik ve minimum yatırım için en son teknolojiler

Bizim roll forming imalatı teknolojimizi kullandığınızda ürünleriniz, otomotiv, demiryolu, mobilya veya havacılık sektörleri için profil üretmenize bakılmaksızın, saat gibi işleyecektir. Örneğin, roll forming imalatı makinelerimizin kullanımı azaltılmış bileşen ağırlıklarından ve masraflarından faydalanacağınız ve üretiminizin en son tasarım şartlarını karşılayacağı anlamına gelir.

İnşaat endüstrisi

Pazar liderleri bizim roll formingi imalatı makinelerimizi kullanarak pozisyonlarının temelini güçlendirir.

İnşaat endüstrisindeki zorlu profillerin çoğu için pazar liderleri roll forming imalatı makinelerimizin güvenilirliğine ve dayanıklılığına bel bağlar. Bir hat için özelleştirilmiş bir konsept veya ekonomik bir standart makine alırsınız, bunların her biri yatırım masraflarınızı ve materyal tüketiminizi minimize etmenizi sağlar. roll forming imalatı makinelerinize, köpüklenme, makineler, sıkma aygıtları veya delme makineleri gibi geniş süreç teknolojileri yelpazesi entegre ederiz.

 

Elektrik endüstrisi

Güçlü pazar pozisyonlarının genişletilmesi için yenilikçi profil gelişmeleri

Elektrik endüstrisindeki birçok pazar lideri profillerini geniş bir uygulama yelpazesi için bizim roll forming imalatı sistemlerimizde üretir. Elektrik endüstrisi için roll forming imalatı teknolojilerindeki geniş teknik bilgimiz temelinde geliştirilmiş yeni yenilikçi ürünlerle, pazar pozisyonunuzu korumakta ve genişletmekte başarılı olacaksınız.

 

Depolama  ve Lojistik

Yüksek kalite ve istisnai verimliliğin optimal birleşimi

Ev tipi ve hafif ağırlıklı raflar için basit ve ucuz roll forming imalatı sisteminden mağaza ve endüstriyel raflar için yüksek esneklikte ve tamamen otomatik roll forming imalatı sistemlerine kadar, size doğru üretim sistemini sunuyoruz.  Sonuç olarak roll forming imalatı sistemlerimizin yüksek kaliteli verimliliğinden faydalanırsınız.

 

Mobilya endüstrisi

Pazar liderleri için özel yapım genel konseptler ve standart makineler

Mobilya donanımının lider üreticileri roll formingi parçalarını Dreistern ekipmanlarında üretir. Yeni bir ürün geliştirirken bizim roll formingi imalatı teknik bilgimize güvenirler, sonuçta özel yapılmış bir üretim hattı veya uygun maliyetli standart roll formingi makinesi ortaya çıkar. 

 

roll forming imalatı tesisleri

Profil dünyasının baş listesi bizim roll forming imalatı makinelerimizi kullanır

Hiç bir profil sözleşmeli roll forming imalatı şirketlerindeki uzmanlarının bunları müşterileri için üretmelerini engelleyecek kadar kompleks değildir. Neredeyse başka hiç kimse makinelerinin performansından daha fazla talepte bulunmaz. Bu yüzden sözleşmeli roll forming dünyasının birinci liginde seçilen roll forming imalatı makinelerinin neredeyse tamamının tarafımızdan yapılmış olmasını bir iltifat olarak görmemiz için daha iyi bir sebep olamaz.

 

Referanslar

Çok çeşitli sektörlerden şirketler için özel roll formingi imalatı uzmanlığı

Bizim roll forming imalatı teknolojimizi kullandığınızda ürünleriniz, otomotiv, demiryolu, mobilya veya havacılık sektörleri için profil üretmende kullanılmaktadır. Örneğin, roll forming imalatı makinelerimizin kullanımı azaltılmış bileşen ağırlıklarından ve masraflarından faydalanacağınız ve üretiminizin en son tasarım şartlarını karşılayacağı anlamına gelir.

roll formingi imalatı uzmanlarımız ile iletişime geçin

Her sürecin kendi özel teknolojik şartları vardır, bu yüzden sizin şirketinizin de roll formingi imalatı makineleri ve süreçleri hakkında kendi özel soruları olacaktır: roll forming imalatı uzmanlarımız ihtiyacınız olan tüm cevaplara sahip!

Gökhan Sahin
Business Development Specialist
T: +90 850 325 77 77
M: +90 533 688 26 63
F: +90 216 739 59 14
Mail:  gokhan.sahin@repkon.com.tr

 

Repkon Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş.
Balibey Mah. Fabrika Sok. No:1
34980 Sile – Istanbul 
TÜRKIYE

www.repkontrade.com

www.turkey.dreistern.com

 

Şimdi kişisel bağlantınız ile iletişime geçin

Repkon Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş.

Balibey Mah. Fabrika Sok. No:1

34980 Sile – Istanbul 
Türkiye

repkon@repkon.com.tr

Or contact us via:

+90 216 739 5906Contactform