Skip to main content

A'dan Z'ye roll forming üretim uzmanları

Başlangıç aşamasından hizmete almaya kadar kapsamlı hizmet spektrumu

İlk analizler, tavsiye ve eğitim: roll formingi imalatı uzmanlarımız tamamen eğitilmiştir ve roll forming imalatı sistemleriniz ile ilgili tüm hizmetlerde öncüdür. Roll forming üretim teknolojilerinde bir lider olarak, kurulumdan hizmete almaya ve ötesinde sizin yanınızda olacağız, makinenizin şartlarından güncel piyasa değerine kadar teknik bilgilerimizden faydalanabilirsiniz.

Çeşitli hizmetlerimizin hepsi, bağımsız modüller halinde sipariş edebileceğiniz, özel bir sistemde birleştirebileceğiniz veya tam bir sistem olarak faydalanabileceğiniz başarılı süreç döngümüzün bir parçasını oluşturur.

Tavsiye 

İlk elden kişisel ipuçları

Roll forming süreçlerinde ve ticaret fuarlarında hedeflenmiş tavsiye

Ekibiniz, şirketinizdeki uzmanlar ve bizim roll formingi imaları uzmanlarımız arasında direkt bir iletişim bizim için çok önemli: tüm roll formingi imalatı süreçleri, mümkün olan en iyi çözümü tartışarak ve uygulayarak birlikte çözebileceğimiz zorluklar içerir. Ayrıca size ticaret fuarlarında tavsiye vermekten mutlu oluruz: Burada katıldığımız ticaret fuarlarının bir özetini bulabilirsiniz.

Prototip geliştirme

Basitçe başlangıçtan beri daha hızlı ve daha iyi

Hızlıca prototip çalışması yapmak masraftan ve bir sürü zamandan tasarruf sağlar

Kanıtlanmış çözümleri olmayan, tamamen yeni roll formingi imalatı görevleri için etkili bir yanıtımız var: "Hızlı Prototip Çalışması" başlığı altında prototiplerin ve ön derilerin üretimi için hızlı ve ekonomik süreçler teklif ediyoruz.

Deney ve Test Merkezi

Yeni bir şey deneyin ve bunu tamamen test edilmiş ve tamamlanmış olarak teslim edin

10 test makinesi be yüksek performanslı CO2 lazerli kurum içi test merkezi

Analiz ve test edin, deneyin ve geliştirin: Yeni veya revize edilmiş roll formingi imalatı teknolojilerinin özel geliştirme aşamaları, sizin için elimizden gelenin fazlasını yapmak olan kurumsal felsefemizin bir parçasını oluşturur.  bunu yaparak sizinle güvenilir işbirliğine büyük vurgu yapılır - ek olarak deney ve test merkezi roll formingi imalatı teknolojisinde dünya liderlerinden birisi olarak yerleşik hale gelmemizin önemli bir sebebidir. 

Süreç entegrasyonu

Çeşitli işlevler ustaca birleştirilmiştir

Ek süreçlerin direkt, güvenilir ve ekonomik şekilde birleştirilmesi

Roll formingi teknolojilerimize artan talepler, tek başına roll formingi imalatı kullanılarak gerçekleştirilemeyecek, artan sayıda işlevsellikleri olan roll formingi ürünlerinin üretmek için her zamankinden daha sık görevleri içerir.  Ek teknikleri ve süreçleri direkt olarak bir roll formingi imalatı sistemine entegre ederiz.

70 yıllık deneyim

Profesyoneller ile pratik roll formingi imalatı

Her yeni roll formingi makinesi 70 yıllık deneyim içerir

Roll formingi imalatı teknolojisinde 70 yıldan fazla ve 2000'den fazla teslim edilmiş roll formingi imalatı sistemleri deneyimimiz her yeni roll formingi imalatı makinesine dahil edilir, bu size, sizin üretim şartlarınıza özel yapılmış pratik roll formingi imalatı sistemleri verir.

Kurulum ve kabul

En baştan beri tam hız ileri

Daha hızlı ve sorunsuz üretim başlatması

Yenilikçi ve özel roll formingi imalatı teknolojilerine ek olarak, roll formingi makinenizin kurulumu ve kabulü için uzman teknik bilgi sunarız. Üretim başlatmanız hızlıca ve problemsiz şekilde gerçekleşir, böylece en baştan beri ROI'nizi gerçekleştirmek için büyük adımlar atarsınız.

Yerinde hizmete alma

Teknik bilgi transferi üretiminizi tam faaliyete geçirir

Roll formingi imalatı makinesinin hizmete alınmasında hedeflenmiş destek

Roll formingi imalatı makinenizin yerinde hızlıca hizmete alınması, sıklıkla sıkışık teslimat zamanları ile ilgilendirilen üretiminiz için önemli bir başarı faktörüdür. roll formingi imalatı uzmanlarımız hizmete alma ve başlatma süreçlerinin sorunsuz çalıştığından emin olur.

Eğitim ve Kurslar

Spesifik bilgi pratik olarak iletilir

Bağımsız kurslar nitelikli süreç akışlarını optimize eder

Operasyon personelinize detaylı eğitim sağlayarak roll formingi imalatı sisteminizin en etkili şekilde kullanılmasını ve bakılmasını, sorunsuz üretim ve roll formingi imalatı makinenizin uzun hizmet ömürlü olmasını sağlarsınız. Çalışanlarınıza bu teknik bilgiyi hızlı ve pratik şekilde öğretiriz.

Süreç döngüsü

Tek durak noktasından bağımsız hizmetler

Maksimum destek ile kalıcı güvenilirlik ve yüksek ekonomi

Kapsamlı hizmetlerimize danışma, modernleştirme, bakım ve tamir ve de yedek parça ve bileşenlerin hızlı temini dahildir.  Bunu yaparak kalıcı güvenilirliği ve roll formingi imalatı makinenizin yüksek verimliliğini sağlamada sizi destekliyoruz.

Roll formingi imalatı uzmanlarımız ile iletişime geçin

Her sürecin kendi özel teknolojik şartları vardır, bu yüzden sizin şirketinizin de roll formingi imalatı makineleri ve süreçleri hakkında kendi özel soruları olacaktır: roll forming imalatı uzmanlarımız ihtiyacınız olan tüm cevaplara sahip!

Gökhan Sahin

Business Development Engineer
Phone +90 850 325 77 77
Mail  gokhan.sahin@repkon.com.tr

 

Repkon Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş.
Balibey Mah. Fabrika Sok. No:1
34980 Şile / İstanbul
TÜRKIYE

www.repkontrade.com

www.turkey.dreistern.com

 

 

Şimdi kişisel bağlantınız ile iletişime geçin

Repkon Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş.

Balibey Mah. Fabrika Sok. No:1

34980 Sile – Istanbul 
Türkiye

repkon@repkon.com.tr

Or contact us via:

+90 216 739 5906Contactform